1-طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن
سلسله جلسات استاد سید علی حسینی خامنه ای مد ظله العالی
مشاهده ی پرونده ی کتاب

2-زیبا تر از گل
بیست دلیل عقلی و روانشناختی برای حجاب برتر
مشاهده و دانلود کتاب

3-ایران مقتدر

کتاب ایران مقتدر خلاصه‌ای کوتاه از کتاب مهم صعود چهل ساله است. کتاب صعود چهل ساله نشان می‌دهد جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال به کدامیک از آرمان‌های عدالت، استقلال، آزادی، معنویت، کرامت زن، مردم‌سالاری دینی، گسترش رفاه عمومی و دیگر آرمان‌های انقلاب دست پیدا کرده است. یکی از شاخصه‌های اصلی کتاب صعود چهل‌ساله ارجاع به منابع معتبر بین‌المللی مانند سازمان ملل متحد، بانک جهانی، سازمان جهانی غذا و کشاورزی، دفتر برنامه توسعه ملل متحد و دیگر مراجع معتبر است.

از موضوعات مهم کتاب ایران مقتدر می‌توان به پرداختن به کارهای انجام‌گرفته بعد از انقلاب، معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، استفاده از آمارهای کاملاً دقیق و علمی، استفاده از آمارهای بین‌المللی برای نشان‌دادن کارهای انجام‌گرفته، مقایسه دقیق کارهای قبل و بعد از انقلاب اسلامی، شناساندن هر چه بهتر فعالیت‌های انقلاب اسلامی به مردم و مسئولان اشاره کرد.

کتاب صعود چهل‌ساله یکی از کتاب‌های شاخص در زمینه انقلاب اسلامی است. کتابی که در حوزهٔ انقلاب نیاز به آن حس می‌شد. این کتاب کارهای انجام‌گرفته در انقلاب اسلامی را با کارهای قبل از انقلاب مقایسه می‌کند. از مهم‌ترین کارهای این کتاب می‌توان پرداختن آن به موضوعات متنوع و کارهای مختلف انقلاب اسلامی را نام برد. کتاب ایران مقتدر خلاصه‌ای کاربردی از این کتاب مهم در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. 

دریافت رایگان کتاب از سایت و اپلیکیشن طاقچه